четвер, 11 лютого 2016 р.

СТАРТУЄ КОНКУРС "НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ Львівщини - 2016"Шановні читачі - учні 6-7 класів!
 Інформуємо, що традиційний Конкурс дитячого читання «Книгоманія» серед дітей середнього шкільного віку розпочинається. 
- лютий-квітень 2016 р. – відбірковий, міський/районний етапи; 
- 13-15 травня 2016 р. – заключний етап: Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» у Львові.
  На кожному етапі визначаються по 2 переможці – по одному з 6-го і 7-го класів, які отримають звання «Найкращий читач бібліотеки», «Найкращий читач району/міста».


              Учасники Конкурсу
Учасниками Конкурсу є всі охочі учні 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів  та читачі бібліотек Львівської області.
  Організація, умови, строки проведення:
    Конкурс проводиться у два етапи: відбірковий, бібліотечний (міський/районний). Конкурс завершується Фестивалем дитячого читання «Книгоманія», який проводиться у Львові. Організатором Фестивалю є ГО «Форум видавців». 
             Порядок проведення Конкурсу


Перший (відбірковий) етап Конкурсу проводиться в усіх зареєстрованих НЗ та сільських бібліотеках. Для участі в Конкурсі потрібно вести записи про прочитані книжки, які не входять до шкільної програми з літератури для 6-7 класів (в довільній формі), а під час змагання вміти розповісти про будь-яку з них і відповісти на питання інших учасників щодо прочитаних книжок. Рішення Журі оголошується публічно відразу ж після закінчення етапу. Переможці першого етапу (по одному з 6 і 7 класів) отримують звання «Найкращий читач бібліотеки» і беруть участь у другому етапі. Координатори першого етапу повідомляють переможців про місце і дату проведення другого етапу, передають реєстраційні документи та протоколи засідань журі координаторові другого етапу.

Другий районний(міський) етап Конкурсу проводиться для переможців першого етапу у визначені терміни в районних (міських) бібліотеках для дітей. Переможці, по одному з 6 і 7 класів, отримують звання «Найкращий читача району(міста)». Рішення Журі оголошується публічно відразу ж після закінчення етапу. Координатор другого етапу передає реєстраційні документи та Протокол засідання журі до Львівської обласної бібліотеки для дітей. Переможці другого етапу беруть участь у фестивалі дитячого читання «Книгоманія» у Львові.  
Журі. Критерії оцінювання. Нагородження переможців

     Координатор кожного етапу Конкурсу формує журі у складі 3 - 7 осіб з числа бібліотекарів, вчителів, журналістів, письменників, громадських діячів (за згодою). Батьки та інші родичі учасників запрошуються на змагання як спостерігачі.

Виступи Учасників Конкурсу та їх оцінювання відбуваються відкрито у присутності членів журі, інших Учасників Конкурсу та запрошених осіб. Координатор Конкурсу та члени журі самостійно можуть визначати й інші показники та шкалу балів для оцінювання Учасників Конкурсу.

Критерії оцінювання Учасників Конкурсу:

Перший етап:  кількість прочитаних книжок сучасних українських та/або зарубіжних авторів не зі шкільної програми, яке має бути підтверджене записами у довільній формі.

-      -   розповідь про будь-яку книжку з цього списку на вибір журі.
 
-   відповіді на запитання щодо книжок зі списку

  Другий етап:

-    - кількість прочитаних книжок сучасних українських та/або зарубіжних авторів не зі шкільної програми, яке має бути підтверджене записами у довільній формі.

-     -  розповідь про будь-яку книжку з цього списку на вибір журі.

5       Результати кожного Учасника Конкурсу фіксуються у Протоколах відповідного зразка. 
             Відзначення Учасників Конкурсу.
- Переможці у кожній віковій категорії першого (відбіркового) етапу отримують звання і диплом «Найкращий читач бібліотеки».
  - Переможці у кожній віковій категорії другого етапу отримують звання «Найкращий читач районної  бібліотеки».
         Переможці у кожній віковій категорії другого етапу отримують головний приз – поїздку на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» у Львові. 
Жидачівська районна бібліотека для дітей рекомендує прочитати найцікавіші дитячі книги сучасних українських та зарубіжних авторів.

                                          14 ЛЮТОГО -ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

                          25 СІЧНЯ- ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

Немає коментарів:

Дописати коментар