вівторок, 5 квітня 2016 р.

"ВОСЬМЕ ЧУДО СВІТУ-КНИГА"

до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ДИТЯЧОЇ КНИГИ 
Бібліотечне ревю 
Свято  книжки в  справжньому книжковому домі - Жидачівській районній бібліотеці для дітей  підготували учні 2-го класу Жидачівського НВК (вчитель Николин О.В., муз.керівник Брухаль Л.М.).
Запрошені однолітки-учні 2-х класів  Жидачівської ЗОШ №2, активно, щиро раділи Королеві книг, приймали активну участь у вікторинах,казкових іграх. 
У словах віршів, пісень та танців  висловлювались найкращі побажання для книги.  Присутні дізнались  про книгу все: історію виникнення; про книги великі та маленькі; давні та сучасні.
 В Книжковій Лікарні  допомагали книжкам  справжні друзі - книголюби. Запрошені : Дідусь папір,Бабуся,Гумка, Ножниці, Клей, Обгортка, Закладка. Розповіли присутнім правила поведінки з книжками; як берегти книжки, щоб книжка була і другом і порадником.
Завітали на свято і   добрі герої  казок: Королева Книг, Фея Мудрості, Фея Знань, Мудра Сова,Попелюшка,Червона шапочка, Колобок, Коза-дереза, Мишка, "Вінні-пух", Лікар Айболить, Добрий чарівник, захисники книг- козаки, Нечитаха.Інсценізація української народної казки "Котигорошко",пісня "Маленький козак"


Немає коментарів:

Дописати коментар