пʼятниця, 28 квітня 2017 р.

ГЕРОЇ ЗАХОПЛЮЮЧИХ ПРИГОД ОЛЕКСАНДРА ЗІМБИКАЗКОВА ЗУСТРІЧ У БІБЛІОТЕЦІ

Сьогодні до нашої бібліотеки завітав автор серії казок "Веселі пригоди Бровка та Мурчика", директор видавництва "Вісім лапок"- Олександр Зімба. Автор казок цього року вже зустрічався в різних містах  Львівської області та України (90 разів), часто буває в Обласній бібліотеці для дітей, вони і для нас змогли запросити, незважаючи на щільний графік зустрічей, Олександра Івановича для наших любителів казок. Вмісткий читальний зал був заповнений маленькими  читачами повністю, більше ста дітей зустрілися з автором казок- Олександрпм Зімбою.


Казки Олександра Зімби дуже добрі, позитивні, веселі, легко читаються і запам'ятовуються. Мелодійність поезії краса слова,кольорові, яскраві, сучасні історії до душі не тільки дітям, але й дорослим. Олександр Іванович - заслужений тренер України з важкої атлетики, відомий спортсмен. Чимало віршів п. Олександра покладено на музику композитором Вікторією Бондаренко. Вихованці навчально-дошкільного закладу «Сонечко» заспівали  пісню «Чемпіон" на слова автора.
 

Бровко і Мурчик - реальні персонажі, за якими пан Олександр спостерігав і вирішив зробити героями своїх  віршованих  казок.
Про одну з пригод з пригод песика Бровка і котика Мурчика розповіли діти  театрального колективу Жидачівської ЗОШ №2  «Дивосвіт» під керівництвом  бібліотекаря Тетяни Чвак.  Назву усієї вистави  діти дізнались вкінці дійства. Це була казка "Ми хитріші за лисицю".


    На зустрічі з п.Олександром діти бавились, запитували про цікаві факти з життя, танцювали, співали, як і в казках Олександра Зімби "Веселі пригоди Бровка та Мурчика". У своїх книжечках він закликає до поваги та шани, любові, добра і краси.В подарунок всім присутнім  дістались календарі з героями захоплюючих пригод Бровка та Мурчика.Читачам  Жидачівської районної бібліотеки для дітей п. Олександр  подарував по кілька примірників книг із серії "Веселі пригоди Бровка та Мурчика". То ж поспішіть до бібліотеки тільки тут дізнаєтесь про  нові пригоди Бровка та Мурчика. 
Немає коментарів:

Дописати коментар